Anasınıfı, çocuklarımızın ileriye dair psikososyal gelişimlerinin, motor becerilerinin ve en önemlisi de iletişim becerilerinin temelini attığı bir kademedir.

Sular Anasınıfı olarak temelini çocukların deneyimleyerek öğrenme üzerine kurduğumuz eğitim sistemimizde çocuklarımızın sorumluluklarını bilen, birey olma yolunda özgüvenlerini geliştiren ve sosyal olabilmelerine alan açan bir noktada durmaktayız. Küçük yaşlarda yabancı dil eğitiminin önemi bilen bir okul olarak Sular Anasınıfında ders içeriklerimizin temel taşı yabancı dil eğitimidir. Yabancı dil eğitiminde sadece dil bilgisi ile değil, çocukların konuşmalarını geliştirebilmeleri için de ayrıca konuşma (speaking) dersleriyle de yabancı dil bilen çocuklar yetiştirmek hedefimizdir.

Çocukların yüzme, spor, drama, müzik, resim ve santraç alanlarında çok yönlü olmasını hedefleyen program içerikleriyle aynı zamanda günümüz çocuklarının dikkat, odaklanma ve hız konusunda da başarı sağlayabilmesi için Psikolog desteğiyle de Sular çocukları her daim gözlem altında tutulmaktadır.